Assassins Creed Origins Oyuncuların Beklediği Özelliğe Yer Verecek

assassins creed origins ile ilgili assassins creed origins haberleri

Ubisoftun yeni yapımı olacak Assassin's Creed Originsn, oyunun fanlarının yıllardır beklediği bir özelliğe sahip olacak. Bu kadar uzun soluklu bir oyun serisi olmanın sıkıntılarından biri ise, oyunun fanları bir çok yenilik isteyebiliyor ve oyunda bu tarz yenilikler olmazsa insanlar hayal krııklığına uğrayabiliyorlar. Ama bu özellik çok hoş bir detay olarak araya sıkıştırılmış.

Bazen o kadar küçük bir görsel detay tüm fanların sizi övmelerine yol açabiliyor. Yapımcı için önemsiz gözükse de oyuncular tarafından inanılmaz karşılanan detayları görebiliyoruz. Bu da onlardan biri olmuş.

assasins creed origisins özellikleri ac origins özellikleri

İstediğimiz zaman kapüşonumuzu çıkartıp takabileceğiz.

Assasin's Creed Syndicate zamanlarında oyuncular kapüşonlarını kapalı tutmak istese de sürekli açık hâlde oynanıyordu. Bu da bazı insanları sinir etmeye yetrmişti bile. Ubisoft bunları dikkate almış gibi gözüküyor ki böyle bir açıklama gerçekleştirmiş.

Ne zaman canınız isterse kapüşonunuzu çıkartıp takabileceksiniz.

Ufak bir detay gibi gözükse de fazlasıyla kişiyi mutlu edecek bu detay güzel bir dokunuş olmuşa benziyor. Hem eklemek bu kadar kolayken neden bu kadar süre beklensin ki?