Bethesda E3 2017 de Beklenmedik Bir Bilim Kurgu RPG Duyurabilir !

bethesda yeni rpg

E3 yaklaşırken, Bethesda'nın beklenmedik yepyeni bir RPG oyun duyuracağı  yönünde dedikodular artmaya başladı. Bu yeni RPG oyunu farklı bir Elder Scrolls oyunu veya Fallout oyunu olmayacak. Dedikodular oyunun tamamen farklı bir dünyada farklı bir yapıda olacağı şeklinde. Hatta deyim yerindeyse bu iki oyunun zamanlarının tam olarak ortasında geçecek bir oyun bizleri bekliyor olabilir.

Galaksiler arası bir RPG olarak duyumları yayılan ve adının da Starfield olduğu düşünülen Bethesda'nın yeni bombasında, bizlere yepyeni ırklar ile hiç görülmemiş bölgelerin keşfi sunulması konuşuluyor. Nereden olunduğu tam olarak bilinmeyen 5 veya 10 farklı uzaylı ırkı, uzay gezileri içeren bağlantı sistemleri olacağı dedikoduların arasında. En bomba gelişmelerden birisi de bu bağlantı noktaları arasında Skyrim ve Fallout evrenlerine de geçişlerin olabileceği!

bethesda yeni oyunu e3

Söylentilere göre oyunun yapımı 2008 yılından devam ediyor. Fallout 3 ün çıkışından sonra ortaya Skyrim'in çıkması gibi etkenler, oyunun yapımını biraz aksatmış diyelim. Yine de söylentiler doğru ise bir oyunun bu kadar uzun süre yapımda kalmayı başarması ve iptal olmaması gerçekten büyük başarı olmuş. Bu bilgilerin birer söylentiden mi ibaret olduğu yoksa gerçek mi olduğunu öğrenmemize yani E3 2017 Bethesda konferansına da sadece bir kaç gün kaldı!

Bilim Kurgu bir Bethesda RPG oyunu ile uzayda yerinizi almaya hazır mısınız?

Tekrar hatırlatalım ki bu bilgilerin hiçbiri Bethesda tarafından onaylanmadı.