Çıkacak Olan 5 Efsane PS4 Oyunu

Konsol seçimini PS4 ile yapanları oldukça sevindirecek oyunlar bizi bekliyor.

 

5. The Last of Us 2

 

Last of us 2 ile ilgili bir şey söylemeye gerçekten gerek var mı bilinmez. Yılın oyunu ödüllerinin en güçlü adaylarından biri olan oyun, umuyoruz ki ilk oyun kadar efsane bir şekilde karşımıza çıkacaktır.

 

4. Days Gone

 

Days Gone açık dünyalı bir survival - korku oyunu olarak karşımıza çıkacak. Türü sevenleri gerçekten bol aksiyon dolu bir seri olacağa bekliyor olacak. Oyunda etrafta gezebileceğimiz araçlar, silah craftları, bolca zombi aksiyonu ve fazlası olacağını biliyor ve çıkış tarihini bekliyoruz.

 

3. Pyre

Bastion ve Transistor'un yapımcılarının yeni oyunu Pyre. PS4 ve PC oyuncularını bekleyen bu oyun gerçekten merak uyandırıyor. Yönetmen Greg Kasavin'in oyunun teması hakkında söyledikleri ise şöyle,

yenilgiyle yüzleştikten sonra, ertesi gün geri dönüp arkadaşlarının yüzüne baktığında; aynada kendine baktığında ve verdiğin kararlarla yüzleştiğinde ne olur?

IGN'in tanımlamasına göre savaş mekanikleri Rocket League, DOTA ve Transistor' ün bir karması olarak ortaya çıkacakmış.

2. Gran Turismo Sport

Hiç Gran Turismo olmadan PS4 Exclusive listesi olur mu? PS4 deki ilk serisine hazırlanan GT, toplamda 13üncü oyunuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Polyphony Digital tarafından geliştirilen oyun hakkında şu ana kadar gördüklerimiz bile gerçekten harika.

 

1. Uncharted: The Lost Legacy

 

Uncharted 4'e ek bir hikaye sunacak olan oyun The Lost Legacy, kahramanımızın Nathan Drake olmadığı ilk Uncharted olarak da karşımızda olacak.  Chloe Frazer'ı kontrol edeceğimiz oyunda Nadine Ross' da bize yardımcı olacak. Hindistan'da geçecek olan oyunda Hinduism ve mitolojilerini keşfetmeye çıkacağız.