Gözden Kaçmış Olması Muhtemel 6 Xbox One Exclusive Oyunu

2017 xbox one exclusive oyunları için de büyük bir yıl olacak gibi gözüküyor. Aralarında duymadığınız veya gözden kaçırdığınızı düşündüğümüz 6 oyunu listeledik.

Cuphead

En dikkat çeken özelliği eski tarz çizgi film estetiğinde yapısı olan oyun 2D Shooter olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Cuphead ve yandaşı Mugman'in bosslarla mücadelesini konu alacak eğlenceli yapım, 2 kişilik co op seçeneği ile göz dolduruyor. Oyunun 2017'nin 3. çeyreğine yakın bir tarihte çıkması bekleniyor.

 

Sea of Thieves

Rare'ın en yeni oyunu Sea Of Thieves,açık dünyalı bir korsan-macera oyunu. Oyunun en dikkat çeken özelliği ise büyük bir multiplayer desteği sunması. Yapımcının tabirine göre yaptıkları en iyi oyun olan sea of thieves, yapımcının diğer oyunları Banjo Kazooie, Donkey Kong Country ve Conker's Bad Fur Day'e bakılırsa gerçekten iddaalı bir söz olduğunu görebiliriz.

 

Rise & Shine

Rise & Shine 2d shooter ve puzzle oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılara göre oyun, yolunuza çıkan her türlü düşmanı silip süpürmenizle yetinmeyip, karşınıza çıkan puzzle'ları da çözmenizi isteyecek.

Tacoma

 

Phantom Dust

 

2004 yapımı olan ve aynı ismi taşıyan oyunun remaster'ı olacak Phantom Dust, orijinalinde gözükmeyen ışığı bu kez yakalayacak gibi gözüküyor. Microsoft Studio'suna göre Haziran ayının ortalarında çıkacak remaster oyununu biz de merakla bekliyoruz.

State of Decay 2

Left 4 Dead veya H1Z1 tarzı yapımları seviyorsanız, State of decay 2'de tam sizlik bir oyun. Zombie survival oyunlarına  yeni bir bakış getirmeyi deneyecek olan yapımda, te bir karakter yerine; kendine has özellikleri olan birden çok karakteri kontrol edebileceksiniz. Yapacağınız seçimlerin oyunun yapısını etkileyeceği oyunu 3 veya 4 kişilik co op olarak da oynayabileceksiniz.