Keşke Yapılmasaydı Dediğimiz 10 PS4 Oyunu

playstation 4 oyunları playstation 4 haberleri

PS4 Şu anki konsol savaşlarında bayrağı önde götürsede, yine de bazı olaylar keşke yaşanmasaydı diyebiliyoruz. Mesela keşke şu özellik de olsaydı, keşke şu oyunlar daha iyi olsaydı. Bunun yanında bir de keşke hiç çıkmasaydı dediğimiz bazı oyunlarla karşılaşabiliyoruz. Çıkış yaptıktan sonra beklentilerimizi karşılayamayan ve keşke çıkmasaydı bile diyebileceğimzi 10 oyunu listeledik.

10. The Order: 1886

oyun haberleri playstation 4 oyunları playstation haberleri

Her ne kadar grafikleri ve yapımı ile büyük adımlar atsa da, bunların iyi bir olmaya yeterli olmayacağına bir kanıt aslında The Order:1886.

Karmakarışık inceleme sonuçlarına sebep olan oyunda, ortak kararlardan birisi de 60$ lık bir oyuna göre kısa olmasıydı. Ayrıca oynanışın da tekrar oynamaya değmeyeceği bunu daha da kötü yapıyordu. Anlık bir heves tarzında gelen ve geçen oyun listemizde maalesef yerini alıyordu.

9. Knack

haberler playstation 4 oyunları

Bazen yeni çıkan oyunlar, çıkış yaptıkları konsolların güçlerini kullanmayı bırakın; yakınına bile yaklaşmıyorlar. Knack'da bu tarz oyun tarzına oturan bir örnek. 

Aksiyon ve platform tarzında çıkışını yapmaya hazırlanan oyun, çıkış yaptıktan sonra oyunculara verdikleriyle; bu ünvanları taşıyamadı adeta. Daha çok aksiyon ve yönlendirmeli savaş tarzında bir oyunla karşımıza çıkak Knack, potansiyelinin çok altında kalmış bir oyun olarak listemize girdi.

8. Hardware: Rivals

playstation oyunları playstation 4 oyunlar oyun incelemeleri

2016 yılında çıkışını yapan araçlı savaş oyunu Hardware:Rivals, yetersiz kalan oyunlar arasında. Grafikleri renkli ve oynanışı arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir yapıda olsa da kısa ömürlü bir oynanışa sahip oyun, beklenenleri karşılayamadı. Tekrar tekrar oyuna geri dönüp oynama isteği yaratamayan oyun, listemizde yer alan bir başka başarısız yapım.

7. Godzilla

playstation oyunları playstation 4 oyunlar haberler

AAA bütçeli bir oyunun, düşük bütçeli oyun gibi hissetmenize sebep olmasına ev sahipliği yapan bir başka yapım. 2014 de çıkışını yapmasına rağmen, yine de zamanının gerisinde kalan grafik ve kontrollerleriyle hayal kırıklığı yaratan Godzilla oyunu da keşke çıkışını bu şekilde yapmasaydı diyoruz.

6. Umbrella Corps

playstation oyunları oyun haberleri

Oyun amacının başarısız oluşu, gerçekten kötü bir yapay zeka, kötü kontroller ve zayıf online yapısı ile Umbrealla Corps bir başka isim oluyor.

5. Driveclub

playstation oyunları oyun incelemeleri oyun haberleri haberler

4. Fluster Cluck

playstation oyun haberleri en yeni playstation haberleri oyun incelemeler

Parti oyununa göre güzel bir potansiyel ve beklenti içinde olduğumuz oyunda, tam bir kargaşa içine düşüyoruz. Bir kaç saatlik de olsa eğlenceli olan oyunun kaderi, oyun kütüphanemizde unutulmaktan çok da farklı olamıyor.

3. Basement Crawl

playstation oyun haberleri

2. Wander

en yeni oyun haberleri en yeni playstation haberleri

Loki Division tarafından geliştirilen oyun, oyunların aceleye getirilmemesinin gerektiğine uygun bir örnek oluyor. Bugları, hataları ve karmakarışık oyun yapısıyla malesef neslinin en kötüleri arasında gösterilyor.

1. The PlayRoom

playstation oyun haberleri playstation oyunları playstation 4 oyunları