Korku Filmi Yıldızlarının Gerçek Hayattaki Hallerine İnanamayacaksınız

Bu ikonik katillerin hepsini korku filmlerinden tanıyoruz. Ama gerçek hayatta çoğunun nasıl gözükebileceğini pek de bilmiyoruz. En ünlü korku filmi yıldızlarının gerçek hallerini sizler için derledik.

10. Ari Lehman - Jason Vorhees

jason molinom oyun haberleri

Ari, 1980 yapımlı orijinal Friday the 13th filmindeki Jason Vorhess'ı canlandırıyordu.

9. Robert Englund - Freddy Krueger

freedy krueger molinom oyun haberleri

Freddy'nin kabusundaki ikonik karakter Freddy Krueger'ı canlandırın Robert Englund ilk filmi 1984 de çekmişti. Bu yapımdan itibaren bir çok yapımda yer alan aktör bir çok oyun seslendirmesinde de yer aldı. Injustice 2 deki Scarecrow karakterini de seslendiren aktör yapımlarına devam ediyor.

8. Andrew Byniarski - Leatherface

Leatherface rolü bir çok kişi tarafından oynanmıştı. Andrew bu 7 aktörden sadece biri. Eski bodybuilder aynı zamanda Street Fighter filminde Zangief'i de canlandırmıştı.

7. Warwick Davis - Leprechaun

6. Tobin Bell - Jigsaw

saw jigsaw molinom

Oyun oynamak ister misin? Uzun mu uzun bir kariyere sahip olsa da en çok Testere filmleriyle tanınan Tobin Bell'de korku dünyasından en çok tanıdığımız isimlerden.

5. Tim Curry - Pennywise

Yakın bir zamanda remake'i yayınlacan olan film kahramanı palyaço Pennywise'ı ilk canlandıran Tim Curry'i her zaman hatırlamışızdır. Belki de bir neslin palyaço korkusunun sebebi Tim Curry ve Stephen King'in bu romanıdır.

4. Nick Castle - Mike Myers

3. Bonnie Aarons - Valak

2. Doug Bradley - Pinhead

1. Daveigh Chase - Samara

Ringu adlı japon filminin Amerikan uyarlaması olan Ring (Halka)'nın Samara'sı gerçek hayattaki haliyle insanları en çok şaşırtan olmuştur. Sabrina, Donnie Darko gibi filmlerde de oynayan Daveigh Chase aynı zamanda Lilo and Stich filminde Lilo'ya sesini vermiştir.