Mayıs Ayında Çıkış Yapacak 6 Oyun

mayıs ayı oyunları

2017 nin 2. çeyreğinde Mayıs ayına ulaştık. Yaz dönemi öncesinde çıkışını yapmaya hazırlanan oyunlar arasında Mayıs ayında çıkacak oyunlar dan oluşan güzel bir liste hazırladık.

6. Friday the 13th: the Game

Friday the 13: the Game hayatta kalma ve korku ögeleri içeren bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. IIIFonic ve Gun Media tarafından geliştirilen asimetrik multiplayer oyunu, 7 kampçıyı Crystal Lake'deki kampa yerleştirip; hokey maskeli ünlü katilimize karşı koymalarını denemeleri istenecek. Jason Voorthees'e karşı hayatta kalmaya çalışacağımız oyun ay sonuna doğru çıkışını yapacka.

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs, 2017


5. Injustice 2

2013 çıkışlı yapım Injustice:Gods Among Us'ın devamı olarak karşımıza çıkan oyunu NetherRealm Studios geliştirdi. Videolarda ve tanıtımlarda ilk oyuna göre gelişmiş mekanikleri ve grafikleriyle dikkat çeken oyunda DC karakterlerini yönlendirebileceğiz.

Injustice 2 , PlayStation 4  ve Xbox One için çıkış yapacak.

Çıkış Tarihi : 16 Mayıs, 2017


4. Strafe

Old school shooter oyunlarından hoşlanıyorsanız, Pixel Titans tarafından geliştirilen Strafe size göre bir oyun. Görünüş olarak 90 ların shooter oyunları Doom ve Quake tarzında olan oyun mayısın 2. haftasında çıkışını gerçekleştirecek.

Çıkış Tarihi: 9 Mayıs 2017


3. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

Nintendo Switch konsoluna sahipseniz fark etmişsinizdir ki şimdilik pek fazla oyun ortada bulunmuyor. Eğer koleksiyonunuza bir de dövüş oyunu eklemek istiyorsanız tam size göre bir oyun çıkıyor. 1994 yapımı oyunun yeni versiyonu olarak piyasaya sürülecek oyunda yeni oyun mekanikleri, yeni modlar ve yeni özelleştirmelerle birlikte fazlası da bulunacak gibi gözüküyor.

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs 2017


2. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia

1992 Japon yapımı bir oyunun remake'i olarak yayınlanacak Shadows of Valentia da Nintendo 3DS'a çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Taktiksel RPG oyunu olarak çıkış yapacak olan oyun 3ds dünyasına katılmaya hazırlanıyor.

Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2017


1. Prey

Yılın en çok beklenen korku oyunlarından biri Prey'de bu ay çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Daha önce bu isimde 2006 yılında çıkmış bir FPS oyunundan hatırlanacak olan isim hakkını da kazanmaya çalışan Prey, kendine ait bir çok özellik taşıyor. 

Prey oyununda oyuncular, Morgan Yu'yu kontrol ediyor ve bir uzay istasyonunda hayatta kalmaya çalışıyor. Oyun mayısın ilk haftasında çıkışını gerçekleştirecek ve bakalım beklenenleri karşılayabilecek mi?

Çıkış Tarihi: 5 Mayıs 2017