Netflix The Witcher 3 Dizisi İçin Sürpriz Bir Yönetmen Açıkladı

the witcher 3 dizisi witcher 3 netflix

Witcher hayranlarını sevindiren haber Netflix'ten geldi. 8 kitaptan oluşan The Witcher kitap serisini dizi olarak yayınlamaya karar veren Netflix hazırlıklara başladı.

Son zamanların en iyi RPG oyunlarından biri olan The Witcher 3'te  hikayesini aynı kitaplar tarafından almıştı. Oldukça yüksek bir gelir elde eden ve herkesin beğenisini kazanmayı başaran Witcher 3, aynı başarıyı dizi ile de yakalamak istiyor..

The Witcher 3 oyunundan kazanç elde etmeyen yazar, televizyon dizisinde yaratıcı danışman görevinde rol alacak.

Oyun meraklıları için müjde var, yönetmen Tomas Baginski olarak seçildi.

the witcher 3 dizisi witcher 3 netflix

Yönetmen, Witcher 3 oyunundaki şu ana kadar ki tüm intro videolarını yapan kişi. Ayrıca yönetmen, CD Project Red'in yeni oyunu Cyberpunk 2077 için de bir trailer hazırlamıştı.

Yapımcıların açıklamaları ise şöyle.

Witcher hikayeleri, tehlikeli bir dünyada gerçek için savaşmak için bir araya gelen alışılmamış bir aileyi izliyor. Karakterler özgün, eğlenceli ve sürekli şaşırtıcı ve bunları yenilikçi hikaye anlatımı için mükemmel bir ev olan Netflix'te hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

Başka detaya yer verilmese de böyle bir şeyi duymak bile bizi heyecanlandırmaya ve sabırsızlanmamıza yetiyor da artıyor bile. The Witcher 3 Dizisi ile ilgili gelişmeleri takip ediyor olacağız.