Ölmeden Önce Oynamanız Gereken 5 Az Bilinen Indie Oyunu

Oyun dünyasında oyununuzu kimin geliştirdiği veya kimin desteklediğinin pek de önemi yok aslında. Güzel yapımlar her zaman kendilerine verilmesi gereken değeri bulamasalar da gerçek oyuncular tarafından kesinlikle takdir ediliyorlardır. Bu 5 indie oyun da gerçekten denemeniz ve değer vermeniz gereken yapımlar arasına girecektir.

5. Suits: A Business RPG

 

Hiç işletmeler tarafından bozulan düzenin artık yaşamı yöneten kanunlar olduğu bir dünya hayal ettiniz mi? Suits: A Business RPG tam size göre bir yapım. Technomancy Studios tarafından geliştirilen oyun rpg indie oyunu olarak karşımızda. 99'dan fazla düşmanı içinde bulunduran yapım, kalemle çizilmiş tarzda grafikleri ve bir çok takım elbisesiyle kendine özgü tarzını yaratmayı başarmış. Steamden bu yapıma sadece $0.99 a ulaşabilirsiniz.

4. UnderRail

UnderRail eski kafada bir sıra tabanlı RPG oyunu. Stygian Software tarafından geliştirilen oyun, çevredeki sakinler tarafından çıkan bir kavganın ortasında bulmamızı ve bu kavgada ortaya çıkan zor koşullar karşısında hayatta kalmaya çalışmamızı konu alıyor. Eski fallout serilerini seven ve aşina olanların kesinlikle denemesi gereken bir yapım olmuş.

3. Viscera Cleanup Detail

 

Hiç hademe olmak nasıl bir duygudur diye merak ettiniz mi? Viscera Cleanup Detail RuneStorm tarafından geliştirilmiş bir bilim kurgu simülasyon oyunu. Bir uzay istasyonunun hademesini kontrol ettiğimiz oyunda uzaylı saldırılarından sonra ortaya çıkan kargaşayı toparlamamız oyun içinde yaptıklarımızdan sadece bazıları. Oyunlarda her zaman etrafı kırıp geçiiyoruz ama hiç toparlamayı denedik mi? Oyun ilginç bir deneyim olarak karşımıza çıkmakta.

2. LISA

 

1. ChromaGun

 

Nintendo'nun Splatoon'u ile Valve'nin Portal'ı birleşseydi ortaya ne çıkardı? Sanırım bu oyun çıkardı. FPS Puzzle oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda, ortaya yeni çıkmakta olan bir renk teknolojisini deniyoruz ve kendimizi ilginç maceralarda buluyoruz.