Overwatch İlk Yılını Doldururken Oyuna Ufak Bir Easter Egg Gizledi

overwatch easter egg

Overwatch, neredeyse ilk yılını doldurmak üzre. Büyük bir başarı yakalayan ve başarısını katlamaya devam eden oyun, birinci yıldönümü adına oyuna ufak bir easter egg saklamış. Bu tarz şeyleri oldukça seven ve hiçbir fırsatı kaçırmayan Blizzard, Overwatch için de ufak bir sürpriz hazırlamış gibi gözüküyor.

Easter Egg'in içeriğinde ise Junkrat ve Roadhog karakterleri var. Bu iki yakın arkadaş birlikte dans ettiklerinde bakın ne ortaya çıkıyor.

overwatch gizli easter egg

Roadhog ve Junkrat, aynı oda içinde dans etmeye başladıklarında birbirlerine beşlik (highfive) çakıyorlar ve easter egg ortaya çıkıyor. Tüm dans hareketelerine erişmek için oldukça fazla kutu açmış olmanız gerekiyor tabii ki de. Kısacası bu easter egg'e ulaşmak isstiyorsanız biraz daha çalışmanız gerekebilir.

Oyunda bir çok karakterin kendien özgü veya referans/easter egg olabilecek dans hareketleri var. Kimi zaman Pulp Fiction sahnesinden bir alıntı, kimi zaman başka yerlerden. Tüm dans hareketlerinin alındığı noktaları gösteren videoya da aşağıdan ulaşabilirsiniz.