Rockstar Red Dead Redemption 2 Ile Ilgili Muhteşem Haberler Paylaştı

red dead redemption 2

Konsol kullanıcıları Rockstar Games'in Red Dead Redemption 2'nin haberiyle birlikte fazlasıyla mutlu olmuşlardı. Oyunun yeni nesil konsollar için sıfırdan geliştirildiğini duymak ise oldukça sevindirici bir başka haber olmuştu.

GTA V ve Red Dead Redemption oyunları PS3 ve Xbox 360 için geliştirilmişlerdi ama Red Dead Redemption 2 Xbox One ve PS4 için geliyor ve konsolun tüm gücünü kullanmaya odaklanmak istiyor.

Ayrıca yeni nesil oyunun 4K ve HDR desteği ile geleceği de söylentiler arasında dolaşmaya devam ediyor. Project Scorpio ve PS4 Pro için gelmesi muhtemel bu özellikleri de sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Take Two Interactive oyunun gecikmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu ve aslında bu gecikmenin iyi haberler içerdiğini de vurguladı.

Red Dead Redemption 2'nin gecikmesinin nedeni, oyunculara sunabildiğimiz en olağandışı deneyimi sunma amacında olmamızdır. 

Şu anlık herhangi bir teknik sorunla karşılaşmış bile değiliz ve biz Red Dead Redeption 2'yi tamamen yeni nesil güçlü konsollar için sıfırdan yapıyoruz!

Sizlerden gelen destek ile birlikte omuzlarımıza yüklediğimiz bu baskı gerçekten olağanüstü bir konumda. Buna layık olmak için elimizden gelenin en iyisini ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Rockstar Games'den klasik olarak beklentiniz ne ise Rockstar Games sizlere onu sunacaktır.

Take Two aynı zamanda bu gecikmenın Rockstar ile ilgili diğer çalışmaları etkilemeyeceğini ve GTA Online için yeni içeriğin yolda olduğunu da belirtti.