Yeni MMORPG Oyunu Kickstarter da İnanılmaz Bir Rekor Kırdı

ashes of creation mmorpg haberrleri ashes of creation ile ilgili detaylar

Yeni bir MMORPG oyunu mu arıyorsunuz? Bu türün öldüğünü düşünüyorsanız, türü canlandırmaya yönelik bir oyun geliyor.

Ashes of Creation, Kickstarter'da büyük bir başarı yakaladı. Milyon Dolarlık baraja en hızlı şekilde ulaşmayı başaran MMO olarak Kickstarter tarihine geçen Ashes of Creation, üstelik bunu sadece ilk gününün sonunda gerçekleştirdi.  Hedef olarak 750.000$ gösteren firma, şimdiden bu sayıyı ikiye katladı ve daha 24 günleri var.

ashes of creation mmorpg haberrleri ashes of creation ile ilgili detaylar

Öde-kazan gibi özelliklere yer verilmeyecek.

Oyunun kickstarter açıklaması şöyle

"Ashes of Creation, açık dünyalı, kurgu bazlı olmayan, öde-kazan mantığı taşımayan, yüksek fantezili bir MMORPG. Bize katılın ve türün seyirini değiştirelim.

1.5 milyon dolar barajında deniz savaşlarını ekleyeceklerini söyleyen yapımcılar, bu baraja neredeyse ulaşmış durumdalar zaten. Hatta 1.75 milyon dolarda, keşfedilmeyi bekleyen bir de yeraltı dünyası ekleyeceklerini söylemişler. 2 tane daha baraj bulunmakta ama bunlar gizli olduğu için şimdiden ne olduklarını bilemiyoruz.

Kendinizi adamanız gereken önceden hazırlanmış senaryolar yerine, yapacağınız binlerce seçim olacak!

Kullanacağınız sınıfı, ırkı, ekipmanı seçmek güzel bir başlangıç olabilir. Ama diğer MMO larda olay burada biterken, Ashes of Creation daha yeni başlıyor olacak.  Medeniyet tamamen oyuncuların sorumluluğunda olacak ve medeniyetin nereye doğru ilerleyeceği de oyuncuların ellerinde olacak. Şehir veya market inşa etmek istiyorsanız istediğiniz şekilde medeniyetinizi ilerletebileceksiniz.  Düşman veya dost, müttefik veya ittifak bunlar sizler tarafından belirlenecek olan ayrıntılar. Bizler tarafından olmayacak.  Sizler tarafından yaratılan dünyaları sizler yönetecek, sizler yok edecek ve sizler koruyacaksınız.

Ashes of Creation dünyasın  tamamı neredeyse canlı bir yapıda olacak ve sürekli değişiklik gösterecek. Değişen hava koşulları, patlamaya hazır volkanlar. Bir arada kalmak ve çalışmak hayatta kalmak için önemli bir etken olacka.

Ashes of Creation, deneyimli ekibinde bulunan kişilerin daha önce çalıştıkları oyunlar gerçekten göz kamaştırıcı

ashes of creation mmorpg haberrleri ashes of creation ile ilgili detaylar

Oyunun kickstarter linkine Buradan ulaşabilirsiniz. Detaylar gelmeye devam edecektir. Bakalım oyun vaadedildiği gibi ve insanların güvendiği gibi farklılık yaratmayı başarabilecek mi?